logo
Laad Keel Lähtekeel Ilmumismaa Kandja


Mitme valiku tegemiseks hoia all CTRL klahvi.
Aasta: kuni
Sorteeri:
Kirjeid lehel:
Kirjeid kokku: 4
Näidatakse 1 - 4
  1. Raamat
   Ametkondlike maanteede normdokumentide kogumik / Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium, Teede Remondi ja Ehituse Trust. – Tallinn : Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium, 1987. – 106 lk. ; 19 cm.
   Kirje e-kataloogis ESTERLisa kausta
  2. Raamat
   Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeeriumi haldkonnas välja antud ning kehtivate põhiliste normdokumentide loetelu : (täiendus seisuga 31. dets. 1979) = Перечень основных нормативных документов, изданных и действующих в системе Министерства автомобильного транспорта и шоссейных дорог ЭССР / Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium. – Tallinn : [Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium], 1980. – 17 lk. ; 19x29 cm.
   Kirje e-kataloogis ESTERLisa kausta
  3. Raamat
   Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeeriumi haldkonnas väljaantud ning kehtivate põhiliste normdokumentide loetelu : (täiendus seisuga 1. jaanuar 1985). – Tallinn : Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium, 1985. – 19 lk. ; 20x30 cm.
   Kirje e-kataloogis ESTERLisa kausta
  4. Raamat
   Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeeriumi haldkonnas väljaantud ning kehtivate põhiliste normdokumentide loetelu : (täiendus seisuga 31. dets. 1982). – Tallinn : [Eesti NSV Autotranspordi ja Maanteede Ministeerium], 1983. – 15 lk. ; 30 cm.
   Kirje e-kataloogis ESTERLisa kausta